”The Eternal Palace” Yarışının Galibi Method!

16 Temmuz tarihinde başlayan ”Azshara’s Eternal Palace Dünya Birinciliği” yarışı Method’un birinciğiyle sonuçlandı. 359 denemenin ardından efsanevi kraliçe’yi düşüren Method, 13.cü kez Dünya çapında güncel raid’i bitiren ilk guild oldu.

World Of Warcraft’a gelen her yamanın ardından heyecanla takip edilen Raid’i bitirme yarışı sonuçlandı. Avrupa Guildi Method, Mythic zorlukta Queen Azshara’yı mağlup eden ilk ekip oldu. Redbull sponsorluğunda gerçekleştirilen Twitch yayınında bu başarıya imza atan Method’un yarışı birincilikle bitirme mücadelesi, bugün (28 Temmuz Pazar) ortalama 100 bin izlenmeyi aştı.

https://clips.twitch.tv/SweetRelatedFoxChocolateRain

WORLD OF WARCRAFT ZİRVEYE OTURDU

Azshara’nın son saatlerinde Twitch üzerinde anlık 200 bin izleyiciyi aşan World Of Warcaft saat 18:57 iitibari ile 183 bin izleyici ile zirvede bulunuyor. WOW, BFA’da başlayan ”World First Yarışlarını Yayınlama Trendi” neticesinde Uldir ve Battle Of Dazar’alor raidleri sırasında da zirveye oturmuştu.

ZA’QUL 5.Cİ GÜNDE DÜŞTÜ
Uldir’den beri rekabet halinde olan Limit ve Method’un yarışı Eternal Palace’da da hız kesmedi. Azshara’dan önceki boss olan Za’qul’u Limit 20 Temmuz tarihinde mağlup ederken, Method 1 gün sonra (21 Temmuz) Za’qul’u hiçliğe göndererek efsanevi Kraliçe Azshara’ nın karşısına geçti.

AZSHARA NERFLENDİ

Limit ve Method’un Faz 4’e geçişlerinde Azshara’nın öldürülmeyen addlere %100 hasar ve can artışı sağlaması, Faz 4’e geçişin imkansız olduğunun dillendirilmesine yol açtı. Boss’un matematiksel olarak düzgün ayarlanmadığı iddiası Blizzard’ın bir Azshara’ya bir dizi ”güçsüzleştirme” uygulamasına sebep oldu.

TEK HEALER’A DÜŞÜLDÜ

Method Kill Kompoziyonu

Boss’un kill gününde 2 healar (Discipline Priest) kullanan Method, Azshara’yı mağlup ettiği tryında Joshpriest’i Shadow specine geçirerek sadece 1 healer (Lyskanon, Discipline Priest) ile World First Kill’ini aldı.

4 thoughts on “”The Eternal Palace” Yarışının Galibi Method!

  1. Eğer Limit kazansaydı bu haber Limit üzerine olurdu. Ama bizim millet \”xxx para mı ödüyor,reklamını yapıyorsun\” demeyi çok sever. Olanı paylaştım sadece. Tabi bizim toplum olarak aklımız fikrimiz birilerine yağ çekmek olduğu için böyle düşündünüz demek ki, çok üzücü.Ayrıca üslubunuz beni eleştirmeye çok müsait, \”kardeş\”

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: